MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »

Komunikat Burmistrza Dobiegniewa

Szanowni Mieszkańcy Gminy Dobiegniew - z uwagi na narastające zagrożenie spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o Państwa oraz pracowników zdrowie Urząd Miejski w Dobiegniewie od dnia 12.10.2020r prowadzi ograniczoną obsługę  interesantów.

Komunikat Burmistrza Dobiegniewa z dnia 8 października 2020 r.

Szanowni Państwo, podczas czwartkowej (8 października) konferencji prasowej, premier RP Mateusz Morawiecki poinformował o rozszerzeniu „żółtej strefy” na cały  kraj. Zmiany zostaną wprowadzone od soboty 10 października br.

Odbudowa świetlicy w Ostrowcu


Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że świetlica w Ostrowcu zostanie wkrótce odbudowana. W poniedziałek, 28 września br., w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze, podpisano pierwsze umowy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na "inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne".


 
 

UMOWA PARTNERSKA

Gmina Dobiegniew realizuje projekt „Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Dobiegniewie”, którego celem jest wsparcie 200 dorosłych mieszkańców Gminy Dobiegniew w rozwoju kompetencji kluczowych oraz umiejętności społecznych ...

Ankieta na potrzeby projektu zwiększenia dostępu do opieki nad dziećmi do lat 3

        Burmistrz Dobiegniewa, w związku z planami budowy żłobka
w miejscowości Dobiegniew uprzejmie prosi
o wyrażenie Państwa opinii na temat planowanej inwestycji.

Zwracamy się do wszystkich rodziców z terenu Gminy Dobiegniew
wychowujących dzieci w wieku do lat trzech z prośbą
o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w poniższej ankiecie.

           


 29092020.docx      Ankieta

 300920202.pdf      Ankieta

 300920203.dotx      Ankieta

Dotacja na nawodnienie boiska

W piątek, 18 września br. Burmistrz Dobiegniewa Sylwia Łaźniewska odebrała z rąk Wicemarszałka Województwa Lubuskiego Stanisława Tomczyszyna umowę na realizację zadania, związanego z nawadnianiem ...

Walka z ASF Bioasekuracja – o czym należy pamiętać?

W związku z ciągłym zagrożeniem  rozprzestrzeniania się afrykańskiego pomoru świń ASF Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gorzowie Wielkopolskim przypomina o zasadach  bioasekuracji  podnoszących bezpieczeństwo zwierząt gospodarskich.

Szacowanie strat w uprawach rolniczych z powodu wystąpienia suszy rolniczej

    Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim przypomina, iż terminem do którego należy złożyć wniosek za pomocą aplikacji publicznej o szacowanie szkód ...   

XXVI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie

Informuję, że w dniu 28 września 2020 roku (poniedziałek) o godz. 1600 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie przy ul. Obrońców Pokoju 24 odbędzie się XXVI Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dobiegniewie.

Głośna próba syreny alarmowej!

Zgodnie z „Kalendarzowym planem działania w zakresie obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego Szefa Obrony Cywilnej województwa lubuskiego” w dniu 24 września 2020 r. w godzinach 12.00 - 12.30 na terenie Dobiegniewa przeprowadzona zostanie głośna próba syreny alarmowej.
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »